Uczestnicy Trzcianka

Mam na imię Dorota i bardzo lubię uczęszczać na warsztaty ponieważ mam tam dużo przyjaciół.W wolnym czasie wyszywam haftem krzyżykowym, co mnie bardzo uspakaja.Interesuję się sportem i dlatego chodzę często na treningi.

Mam na imę Danusia , bardzo lubię się uśmiechać.Interesuję się tańcem, śpiewem i sportem. W wolnym czasie wyszywam haftem krzyżykowym.

Paulina

Grzegorz

 Mam na imię Asia. Lubię chodzić na warsztaty, ponieważ odbywają się tam ciekawe i interesujące zajęcia.Na pracowniach mogę rozwijać swoje pasje.W wolnym czasie lubię słuchać muzyki,czytać książki oraz oglądać telewizor.

Marcin

Mam na imię Kasia. Lubię chodzić na warsztaty , ponieważ mam tam dużo kolegów. Interesuję się sportem, który uprawiam w wolnym czasie.

Mam na imię Ewa. Lubię słuchać muzyki.Lubię też chodzić na warsztaty, ponieważ mam tam koleżanki i kolegów. Jeżdzimy na różne wyjazdy,oraz chodzimy na imprezy. Interesuję się medycyną. Czytam nazwy leków i ulotki ich dotyczące.

Edyta

Mam na imię Bartek. Lubię chodzić na warsztaty, ponieważ odbywają się tam ciekawe zajęcia.Mogę nauczyć sę nowych rzeczy, oraz mogę rozwijać swoje umiejętności. Interesuję się komputerem. Lubię sprzątać, ponieważ mnie to uspakaja. Czasem lubię posłuchać muzyki.

 

Rafał

Weronika

Ewelina

Mam na imię Piotrek. Interesuję się samochodami, lubię majsterkować.

Magda

Jarek

Ewa

Justyna 

  Karolina

  Roksana

Asia

 

Grażyna

 Renata

Kamil

Sylwester

 

  

Nasi Partnerzy